Инструменты для позиционирования брусчатки

Молотки резиновые MGK

брутто
141.45 zł
нетто
115.00 zł

Короткий и длинный MGD

брутто
163.59 zł
нетто
133.00 zł

Стальной молоток MS2

брутто
164.82 zł
нетто
134.00 zł

Захват для ьрусчатки IB50

брутто
591.63 zł
нетто
481.00 zł

Мостильный лом WB1

брутто
195.57 zł
нетто
159.00 zł

Захват для ьрусчатки IB25

брутто
393.60 zł
нетто
320.00 zł

Wyciągacz do pokryw WP

брутто
1368.99 zł
нетто
1113.00 zł

Młotek gumowy długi 950 MGD950

брутто
172.20 zł
нетто
140.00 zł

Wyciągacz prętów WPR01

брутто
271.83 zł
нетто
221.00 zł

Инструменты для позиционирования брусчатки - zakup w sklepie internetowym jazon.com.pl

W sklepie interentowym jazon.com.pl znajduje się szeroka gama produktów takich jak инструменты для позиционирования брусчатки. Zmniejsz czas zachodzących procesów w swojej pracy przez dostępne produkty w sklepie online. Инструменты для позиционирования брусчатки zapewnią wysoki komfort i zabezpieczenie podczas najbardziej wymagających prac. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie produktów z kategorii инструменты для позиционирования брусчатки pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły wszystkich narzędzi brukarskich.

Bezpieczne zakupy produktów z kategorii инструменты для позиционирования брусчатки

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić zrobienie bezpiecznych zakupów produktów z kategorii инструменты для позиционирования брусчатки na stronie jazon.com.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość narzędzi brukarskich to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą produktów z kategorii инструменты для позиционирования брусчатки i podaruj sobie dodatkową pomoc.

Tanie инструменты для позиционирования брусчатки

Oferujemy tanie инструменты для позиционирования брусчатки w sklepie internetowym jazon.com.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz odpowiednie do swoich wymagań narzędzia brukarskie, które zmieszczą się w przeznaczonym budżecie. Dokładamy wszelkich starań, aby инструменты для позиционирования брусчатки były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów.

Dostawa produktów z kategorii инструменты для позиционирования брусчатки ze sklepu narzedzia.jazon.pl

Zapewniamy dwa rodziaje przesyłek kurierskich, aby dostarczyć инструменты для позиционирования брусчатки, pod wskazany przez Ciebie adres:

  • DPD - paczki do 30 kg,
  • RABEN - przesyłki o wadze ponad 30 kg oraz o niestandardowych gabarytach, lub transport dedykowany.

W przypadku, gdy chcesz odebrać swoje инструменты для позиционирования брусчатки osobiście, zachęcamy do wyboru opcji odbioru osobistego w siedzibie producenta JAZON Sp z o.o., ul. Wysockiego 164 A, 15-167 Białystok pn-pt: 8.00-16.00

Zwroty produktów z kategorii инструменты для позиционирования брусчатки

Zwroty i reklamacje produktów z kategorii инструменты для позиционирования брусчатки rozpatruje Przedsiębiorca, u którego złożono zamówienie na zasadach określonych w Regulaminie na stronie internetowej jazon.com.pl.

Gwarancja produktów z kategorii инструменты для позиционирования брусчатки

Gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy od daty sprzedaży, pod warunkiem wykonania płatnego przeglądu narzędzia brukarskiego, przez serwis Producenta po upływie 12 miesięcy od daty zakupu. Brak pisemnego zgłoszenia przez Nabywcę produktu z kategorii инструменты для позиционирования брусчатки do w/w przeglądu skutkuje skróceniem okresu gwarancji do 12 miesięcy. W okresie gwarancyjnym Nabywcy przysługuje prawo do bezpłatnego usuwania przez Sprzedającego awarii i uszkodzeń powstałych wskutek wad konstrukcyjnych, montażowych i materiałowych.

Naprawy gwarancyjne dokonywane będą w miejscu ich używania chyba, że rodzaj uszkodzenia wymaga naprawy w siedzibie Sprzedającego. Sprzedający zobowiązuje się do usunięcia wad i awarii na swój koszt w możliwie najkrótszym terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty pisemnego zgłoszenia na adres Sprzedającego.

Gwarancja ulega przedłużeniu o okres przestoju i naprawy produktu z kategorii инструменты для позиционирования брусчатки.

Płatność za za produkty z kategorii инструменты для позиционирования брусчатки

W sklepie internetowym jazon.com.pl udostepniamy dwie formy płatności za инструменты для позиционирования брусчатки tj.:

  • przelew tradycyjny,
  • płatność gotówką w przypadku odbioru osobistego w siedzibie producenta.

Kontakt:

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących narzędzi brukarskich, zapraszamy do kontaktu - telefonicznie lub poprzez adres e-mail.

    • handel@jazon.com.pl
    • 85 676 19 77
    • Wysockiego 164A, 15-167 Białystok

Хотите получать информацию о наших продуктах и услугах?

Подписаться на рассылку

icon-shipping

Экспресс доставка

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam

icon-assistance

Техническая поддержка

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam

icon-quality

Высокое качество

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam

icon-questions

Вопросы?

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam