Wózki brukarskie

Wózki brukarskie wykorzystywane są do transportu kostki brukowej. Kliknij w link i poznaj naszą ofertę takich produktów, jak KRAB 800 i KRAB 1200. Zapraszamy!

Wózek brukarski KRAB 1200 KRAB 1200

brutto
6015.93 zł
netto
4891.00 zł

Wózek brukarski KRAB 800 KRAB 800

brutto
5065.14 zł
netto
4118.00 zł

Wózek brukarski WBK WBK

brutto
1830.24 zł
netto
1488.00 zł

Wózek brukarski KRAB400 KRAB400

brutto
2447.70 zł
netto
1990.00 zł

Wózek brukarski przeznaczony jest do przewozu pionowych rzędów kostki brukowej podnoszonych bezpośrednio z palety, dodatkowym zastosowaniem jest wykorzystanie go jako platformy do przewozu różnych materiałów na placu budowy. Wózki są lekkie oraz proste w obsłudze.

Co wyróżnia nasze wózki brukarskie?

W przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo wiele modeli wózków brukarskich. Co je wyróżnia? Przede wszystkich ich trwałość. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, nie są one podatne na uszkodzenia, nawet w przypadku dużego obciążenia. Produkty KRAB 800 i 1200 cechują się również wygodnym, regulowanym chwytem, który wynosi odpowiednio 57,5 - 89 cm w i 75-120 cm. Dostępne w naszym sklepie wózki do kostki brukowej, dzięki swojej konstrukcji i dużym kołom, doskonale poradzą sobie w różnych warunkach. Przy ich pomocy transport może być bowiem wykonywany zarówno po twardej nawierzchni, jak i piachu, glinie czy błocie. Nie bez znaczenia pozostaje również wysoka nośność wózków, która w zależności od modelu waha się od 200 do 350 kilogramów.

Trwałość wózków do kostki brukowej

Wózki do kostki brukowej, podobnie jak wszystkie inne narzędzia budowlane, muszą cechować się swoją trwałością i niezawodnością. I tak jest właśnie z oferowanym przez nas sprzętem. Wózki brukarskie, które sprzedajemy, wykonane zostały ze stali, dzięki której przewóz towarów jest bezpieczny i nie powoduje uszkodzenia sprzętu. Ponadto wykorzystanie wysokogatunkowej gumy do produkcji opon sprawia, że jej przebicie jest niemal niemożliwe, nawet po najechaniu na ostre kamienie. Warto jednak pamiętać, aby każdy sprzęt, nie tylko wózki brukowe, ale również na przykład narzędzia do prefabrykatów betonowych i inne urządzenia, wykorzystywane były zgodnie z instrukcją. Dzięki temu będą one niezawodne, nawet w trudnych warunkach, które często panują na placu budowy.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

icon-shipping

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

icon-assistance

Wsparcie techniczne

Chętnie doradzimy przy wyborze urządzeń oraz narzędzi. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

icon-quality

Produkt polski

Od projektu po realizację - wszystkie etapy produkcji odbywają się w Polsce.

icon-questions

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.