Układarki

Poznaj naszą ofertę układarek do krawężników i płytek chodnikowych. Szczegóły oferty i zalety tego rodzaju urządzeń, dostępne są na naszej stronie internetowej.

W ofercie naszej firmy dostępne są między innymi układarki wyposażone w hydrauliczny mechanizm podnoszenia. Urządzenia te sterowane są w prosty i komfortowy sposób, ponieważ wykorzystywany jest do tego specjalny moduł umieszczony przy uchwycie operatora. Jest to idealne rozwiązanie do przewożenia i układania materiałów bezpośrednio z palet. Chodzi między innymi o płytki chodnikowe, których układanie w tradycyjny sposób trwałoby znacznie dłużej, niż ma to miejsce w sytuacji, gdy wykorzystana zostanie do tego układarka. Dodatkowym wyposażeniem są specjalne chwytaki grawitacyjne, służące do transportu krawężników, płyt ażurowych, separatorów drogowych, barier betonowych oraz innych materiałów o wysokiej masie. W związku z tym, jeśli szukają Państwo sprawdzonego sklepu oferującego sprzedaż układarek do krawężników i innych elementów betonowych, zapraszamy do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem. Gwarantujemy indywidualne podejście do Klienta oraz konkurencyjne ceny.

Zalety stosowania układarek

Zastosowanie układarki wiąże się z szeregiem korzyści. Co konkretnie zyskują posiadacze tego rodzaju sprzętu? Przede wszystkim znaczną oszczędność czasu. Układanie płytek chodnikowych trwa bowiem zdecydowanie krócej, gdyż większa część prac zostaje zautomatyzowana. Wykorzystanie tego rodzaju urządzenia, minimalizuje również ryzyko wystąpienia wypadku, którego skutki, podczas na przykład układania krawężników mogą być naprawdę poważne. Stosowanie układarek pozwala również skutecznie zminimalizować wydatki. Świadczenie zleceń przy pomocy tego rodzaju sprzętu jest bowiem znacznie tańsze, od realizacji zadań w sposób manualny. Wykorzystując układarki, praca człowieka ogranicza się bowiem jedynie do wykonywania drobnych, kosmetycznych zadań.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

icon-shipping

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

icon-assistance

Wsparcie techniczne

Chętnie doradzimy przy wyborze urządzeń oraz narzędzi. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

icon-quality

Produkt polski

Od projektu po realizację - wszystkie etapy produkcji odbywają się w Polsce.

icon-questions

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.