Chwytaki zawieszane do drogowych elementów betonowych

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem narzędzi do prefabrykatów betonowych i ich paletyzacji, zapraszamy do skorzystania z oferty. Kliknij i dowiedz się więcej.

Chwytak poprzeczny zawieszany 1500 CHPZ1500

brutto
7078.65 zł
netto
5755.00 zł

Chwytak do bloków poziomy CHBPZ600

brutto
4229.97 zł
netto
3439.00 zł

Chwytak do bloków należy do sprzętu pomocniczego stosowanego przy różnego rodzaju maszynach budowlanych do podnoszenia, przemieszczenia i układania elementów w postaci bloków prostokątnych albo innych przedmiotów, których parametry odpowiadają danym technicznym chwytaka. Za pomocą chwytaka zawieszanego do jombów można transportować 4 lub 6 sztuk jombów jednocześnie. Chwytak przeznaczony do montażu na pojazdach widłowych oraz suwnicach.

Narzędzia do prefabrykatów betonowych

Znajdujące się w naszej ofercie narzędzia do prefabrykatów betonowych w postaci różnego rodzaju chwytaków, to jedne z podstawowych urządzeń wykorzystywanych przez zakłady specjalizujące się w przetwórstwie tego typu kompozytu. Są one również stosowane przez firmy brukarskie do przenoszenia ciężkich elementów w miejsce ich montażu. Dlaczego warto postawić na oferowane przez nas produkty? Ponieważ charakteryzują się one swoją funkcjonalnością i niezawodnością. Narzędzia do prefabrykatów betonowych, którymi dysponujemy, wykonane są z niezwykle wytrzymałej stali. Nośność chwytaków, w zależności od modelu, wynosi od 600 kilogramów do nawet 2 ton. Dzięki temu możliwe jest przeniesienie nawet najcięższych materiałów, w postaci betonowych płyt.

Paletyzacja prefabrykatów betonowych

Zastosowanie oferowanych przez nas chwytaków jest niezwykle szerokie. Oprócz wspomnianego wcześniej przenoszenia elementów w miejsce instalacji, wykorzystywane są one również do paletyzacji prefabrykatów betonowych. Za pomocą chwytaków przygotują zatem Państwo towar do transportu. Narzędzie do doskonale sprawdzi się również w przypadku prac magazynowych. Jeśli zainteresowała Państwa przygotowana przez nas oferta narzędzi do prefabrykatów betonowych, zachęcamy do zakupu wybranych produktów. Oprócz tego, w naszym sklepie dostępne są również między innymi urządzenia do układania krawężników czy płytek chodnikowych.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

icon-shipping

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

icon-assistance

Wsparcie techniczne

Chętnie doradzimy przy wyborze urządzeń oraz narzędzi. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

icon-quality

Produkt polski

Od projektu po realizację - wszystkie etapy produkcji odbywają się w Polsce.

icon-questions

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.