Zestawy do tyczenia

Zestaw przeznaczony jest do tyczenia dróg, placów, chodników. W zestawie znajdują się pręty, zaciski, wbijak, klucz do wyciągania, rolka sznurka murarskiego. Jest to niezbędne do szybkiej i precyzyjnej pracy brukarskiej.

Zestaw do tyczenia ZDT

brutto
2361.60 zł
netto
1920.00 zł

Zestawy do tyczenia - zakup w sklepie internetowym jazon.com.pl

W sklepie interentowym jazon.com.pl znajduje się szeroka gama produktów takich jak zestawy do tyczenia. Zmniejsz czas zachodzących procesów w swojej pracy przez dostępne produkty w sklepie online. Zestawy do tyczenia zapewnią wysoki komfort i zabezpieczenie podczas najbardziej wymagających prac. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie produktów z kategorii zestawy do tyczenia pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły wszystkich narzędzi brukarskich.

Bezpieczne zakupy produktów z kategorii zestawy do tyczenia

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić zrobienie bezpiecznych zakupów produktów z kategorii zestawy do tyczenia na stronie jazon.com.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość narzędzi brukarskich to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą produktów z kategorii zestawy do tyczenia i podaruj sobie dodatkową pomoc.

Tanie zestawy do tyczenia

Oferujemy tanie zestawy do tyczenia w sklepie internetowym jazon.com.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz odpowiednie do swoich wymagań narzędzia brukarskie, które zmieszczą się w przeznaczonym budżecie. Dokładamy wszelkich starań, aby zestawy do tyczenia były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów.

Dostawa produktów z kategorii zestawy do tyczenia ze sklepu narzedzia.jazon.pl

Zapewniamy dwa rodziaje przesyłek kurierskich, aby dostarczyć zestawy do tyczenia, pod wskazany przez Ciebie adres:

  • DPD - paczki do 30 kg,
  • RABEN - przesyłki o wadze ponad 30 kg oraz o niestandardowych gabarytach, lub transport dedykowany.

W przypadku, gdy chcesz odebrać swoje zestawy do tyczenia osobiście, zachęcamy do wyboru opcji odbioru osobistego w siedzibie producenta JAZON Sp z o.o., ul. Wysockiego 164 A, 15-167 Białystok pn-pt: 8.00-16.00

Zwroty produktów z kategorii zestawy do tyczenia

Zwroty i reklamacje produktów z kategorii zestawy do tyczenia rozpatruje Przedsiębiorca, u którego złożono zamówienie na zasadach określonych w Regulaminie na stronie internetowej jazon.com.pl.

Gwarancja produktów z kategorii zestawy do tyczenia

Gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy od daty sprzedaży, pod warunkiem wykonania płatnego przeglądu narzędzia brukarskiego, przez serwis Producenta po upływie 12 miesięcy od daty zakupu. Brak pisemnego zgłoszenia przez Nabywcę produktu z kategorii zestawy do tyczenia do w/w przeglądu skutkuje skróceniem okresu gwarancji do 12 miesięcy. W okresie gwarancyjnym Nabywcy przysługuje prawo do bezpłatnego usuwania przez Sprzedającego awarii i uszkodzeń powstałych wskutek wad konstrukcyjnych, montażowych i materiałowych.

Naprawy gwarancyjne dokonywane będą w miejscu ich używania chyba, że rodzaj uszkodzenia wymaga naprawy w siedzibie Sprzedającego. Sprzedający zobowiązuje się do usunięcia wad i awarii na swój koszt w możliwie najkrótszym terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty pisemnego zgłoszenia na adres Sprzedającego.

Gwarancja ulega przedłużeniu o okres przestoju i naprawy produktu z kategorii zestawy do tyczenia.

Płatność za za produkty z kategorii zestawy do tyczenia

W sklepie internetowym jazon.com.pl udostepniamy dwie formy płatności za zestawy do tyczenia tj.:

  • przelew tradycyjny,
  • płatność gotówką w przypadku odbioru osobistego w siedzibie producenta.

Kontakt:

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących narzędzi brukarskich, zapraszamy do kontaktu - telefonicznie lub poprzez adres e-mail.

    • handel@jazon.com.pl
    • 85 676 19 77
    • Wysockiego 164A, 15-167 Białystok

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

Wsparcie techniczne

Chętnie doradzimy przy wyborze urządzeń oraz narzędzi. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Produkt polski

Od projektu po realizację - wszystkie etapy produkcji odbywają się w Polsce.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.