Łaty profilujące

Łaty profilujące służą do wydajnego wyrównywania i poziomowania placów, parkingów, boisk stadionów i ulic. Z łatwością wyrównuje materiały sypkie i niespoiste takie jak np. piach, żwir czy drobny tłuczeń. Łata przeznaczona jest do wyrównywania plantu pod nawierzchnie z kostki brukowej, asfaltu itp. na ulicach, parkingach, placach itp. System precyzyjnego prowadzenia łat profilujących składa się z szyn o długości 3m, stóp i siodeł. Wszystkie elementy są cynkowane, co zabezpiecza przed korozją oraz ułatwia my

Łaty profilujące - zakup w sklepie internetowym jazon.com.pl

W sklepie interentowym jazon.com.pl znajduje się szeroka gama produktów takich jak łaty profilujące. Zmniejsz czas zachodzących procesów w swojej pracy przez dostępne produkty w sklepie online. Łaty profilujące zapewnią wysoki komfort i zabezpieczenie podczas najbardziej wymagających prac. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie produktów z kategorii łaty profilujące pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły wszystkich narzędzi brukarskich.

Bezpieczne zakupy produktów z kategorii łaty profilujące

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić zrobienie bezpiecznych zakupów produktów z kategorii łaty profilujące na stronie jazon.com.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość narzędzi brukarskich to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą produktów z kategorii łaty profilujące i podaruj sobie dodatkową pomoc.

Tanie łaty profilujące

Oferujemy tanie łaty profilujące w sklepie internetowym jazon.com.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz odpowiednie do swoich wymagań narzędzia brukarskie, które zmieszczą się w przeznaczonym budżecie. Dokładamy wszelkich starań, aby łaty profilujące były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów.

Dostawa produktów z kategorii łaty profilujące ze sklepu narzedzia.jazon.pl

Zapewniamy dwa rodziaje przesyłek kurierskich, aby dostarczyć łaty profilujące, pod wskazany przez Ciebie adres:

  • DPD - paczki do 30 kg,
  • RABEN - przesyłki o wadze ponad 30 kg oraz o niestandardowych gabarytach, lub transport dedykowany.

W przypadku, gdy chcesz odebrać swoje łaty profilujące osobiście, zachęcamy do wyboru opcji odbioru osobistego w siedzibie producenta JAZON Sp z o.o., ul. Wysockiego 164 A, 15-167 Białystok pn-pt: 8.00-16.00

Zwroty produktów z kategorii łaty profilujące

Zwroty i reklamacje produktów z kategorii łaty profilujące rozpatruje Przedsiębiorca, u którego złożono zamówienie na zasadach określonych w Regulaminie na stronie internetowej jazon.com.pl.

Gwarancja produktów z kategorii łaty profilujące

Gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy od daty sprzedaży, pod warunkiem wykonania płatnego przeglądu narzędzia brukarskiego, przez serwis Producenta po upływie 12 miesięcy od daty zakupu. Brak pisemnego zgłoszenia przez Nabywcę produktu z kategorii łaty profilujące do w/w przeglądu skutkuje skróceniem okresu gwarancji do 12 miesięcy. W okresie gwarancyjnym Nabywcy przysługuje prawo do bezpłatnego usuwania przez Sprzedającego awarii i uszkodzeń powstałych wskutek wad konstrukcyjnych, montażowych i materiałowych.

Naprawy gwarancyjne dokonywane będą w miejscu ich używania chyba, że rodzaj uszkodzenia wymaga naprawy w siedzibie Sprzedającego. Sprzedający zobowiązuje się do usunięcia wad i awarii na swój koszt w możliwie najkrótszym terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty pisemnego zgłoszenia na adres Sprzedającego.

Gwarancja ulega przedłużeniu o okres przestoju i naprawy produktu z kategorii łaty profilujące.

Płatność za za produkty z kategorii łaty profilujące

W sklepie internetowym jazon.com.pl udostepniamy dwie formy płatności za łaty profilujące tj.:

  • przelew tradycyjny,
  • płatność gotówką w przypadku odbioru osobistego w siedzibie producenta.

Kontakt:

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących narzędzi brukarskich, zapraszamy do kontaktu - telefonicznie lub poprzez adres e-mail.

    • handel@jazon.com.pl
    • 85 676 19 77
    • Wysockiego 164A, 15-167 Białystok

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

Wsparcie techniczne

Chętnie doradzimy przy wyborze urządzeń oraz narzędzi. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Produkt polski

Od projektu po realizację - wszystkie etapy produkcji odbywają się w Polsce.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.