Szalunki ślizgowe

Szalunek ślizgowy przeznaczony do szalowania murku oporowego za układanym krawężnikiem. Narzędzie brukarskie stworzone do obsługi dwuosobowej. Dostępne są różnego rodzaju szalunki ślizgowe o zróżnicowanych parametrach.

Szalunek ślizgowy SZS

brutto
2121.75 zł
netto
1725.00 zł

Szalunki ślizgowe - zakup w sklepie internetowym jazon.com.pl

W sklepie interentowym jazon.com.pl znajduje się szeroka gama produktów takich jak szalunki ślizgowe. Zmniejsz czas zachodzących procesów w swojej pracy przez dostępne produkty w sklepie online. Szalunki ślizgowe zapewnią wysoki komfort i zabezpieczenie podczas najbardziej wymagających prac. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie produktów z kategorii szalunki ślizgowe pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły wszystkich narzędzi brukarskich.

Bezpieczne zakupy produktów z kategorii szalunki ślizgowe

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić zrobienie bezpiecznych zakupów produktów z kategorii szalunki ślizgowe na stronie jazon.com.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość narzędzi brukarskich to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą produktów z kategorii szalunki ślizgowe i podaruj sobie dodatkową pomoc.

Tanie szalunki ślizgowe

Oferujemy tanie szalunki ślizgowe w sklepie internetowym jazon.com.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz odpowiednie do swoich wymagań narzędzia brukarskie, które zmieszczą się w przeznaczonym budżecie. Dokładamy wszelkich starań, aby szalunki ślizgowe były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów.

Dostawa produktów z kategorii szalunki ślizgowe ze sklepu narzedzia.jazon.pl

Zapewniamy dwa rodziaje przesyłek kurierskich, aby dostarczyć szalunki ślizgowe, pod wskazany przez Ciebie adres:

  • DPD - paczki do 30 kg,
  • RABEN - przesyłki o wadze ponad 30 kg oraz o niestandardowych gabarytach, lub transport dedykowany.

W przypadku, gdy chcesz odebrać swoje szalunki ślizgowe osobiście, zachęcamy do wyboru opcji odbioru osobistego w siedzibie producenta JAZON Sp z o.o., ul. Wysockiego 164 A, 15-167 Białystok pn-pt: 8.00-16.00

Zwroty produktów z kategorii szalunki ślizgowe

Zwroty i reklamacje produktów z kategorii szalunki ślizgowe rozpatruje Przedsiębiorca, u którego złożono zamówienie na zasadach określonych w Regulaminie na stronie internetowej jazon.com.pl.

Gwarancja produktów z kategorii szalunki ślizgowe

Gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy od daty sprzedaży, pod warunkiem wykonania płatnego przeglądu narzędzia brukarskiego, przez serwis Producenta po upływie 12 miesięcy od daty zakupu. Brak pisemnego zgłoszenia przez Nabywcę produktu z kategorii szalunki ślizgowe do w/w przeglądu skutkuje skróceniem okresu gwarancji do 12 miesięcy. W okresie gwarancyjnym Nabywcy przysługuje prawo do bezpłatnego usuwania przez Sprzedającego awarii i uszkodzeń powstałych wskutek wad konstrukcyjnych, montażowych i materiałowych.

Naprawy gwarancyjne dokonywane będą w miejscu ich używania chyba, że rodzaj uszkodzenia wymaga naprawy w siedzibie Sprzedającego. Sprzedający zobowiązuje się do usunięcia wad i awarii na swój koszt w możliwie najkrótszym terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty pisemnego zgłoszenia na adres Sprzedającego.

Gwarancja ulega przedłużeniu o okres przestoju i naprawy produktu z kategorii szalunki ślizgowe.

Płatność za za produkty z kategorii szalunki ślizgowe

W sklepie internetowym jazon.com.pl udostepniamy dwie formy płatności za szalunki ślizgowe tj.:

  • przelew tradycyjny,
  • płatność gotówką w przypadku odbioru osobistego w siedzibie producenta.

Kontakt:

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących narzędzi brukarskich, zapraszamy do kontaktu - telefonicznie lub poprzez adres e-mail.

    • handel@jazon.com.pl
    • 85 676 19 77
    • Wysockiego 164A, 15-167 Białystok

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera

Ekspresowa wysyłka

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco.

Wsparcie techniczne

Chętnie doradzimy przy wyborze urządzeń oraz narzędzi. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Produkt polski

Od projektu po realizację - wszystkie etapy produkcji odbywają się w Polsce.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi.