Turf Stones and Slabs Mechanical Clamps

Lateral Mechanical Curb Clamp 1500 CHPZ1500

gross
6154.92 zł
net
5004.00 zł

Lateral Clamp for Blocks CHBPZ600

gross
3472.29 zł
net
2823.00 zł

Turf Stones and Slabs Mechanical Clamps - zakup w sklepie internetowym jazon.com.pl

W sklepie interentowym jazon.com.pl znajduje się szeroka gama produktów takich jak turf stones and slabs mechanical clamps. Zmniejsz czas zachodzących procesów w swojej pracy przez dostępne produkty w sklepie online. Turf Stones and Slabs Mechanical Clamps zapewnią wysoki komfort i zabezpieczenie podczas najbardziej wymagających prac. Zakupy przez internet pozwolą na dostarczenie produktów z kategorii turf stones and slabs mechanical clamps pod wskazany adres, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Sklep internetowy zapewnia wysoką jakość i dbałość o szczegóły wszystkich narzędzi brukarskich.

Bezpieczne zakupy produktów z kategorii turf stones and slabs mechanical clamps

Cenimy sobie bezpieczeństwo i chcemy zapewnić zrobienie bezpiecznych zakupów produktów z kategorii turf stones and slabs mechanical clamps na stronie jazon.com.pl. Nasz sklep jest bezpieczny i posiada certyfikat SSL, w celu zabezpieczenia transakcji. Nie martw się o przebieg swojego zamówienia, dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie było przygotowane pod każdym aspektem. Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość narzędzi brukarskich to cechy, które wyróżniają nasz sklep. Zapoznaj się z szeroką gamą produktów z kategorii turf stones and slabs mechanical clamps i podaruj sobie dodatkową pomoc.

Tanie turf stones and slabs mechanical clamps

Oferujemy tanie turf stones and slabs mechanical clamps w sklepie internetowym jazon.com.pl. Oferta z wysoką jakością i dbałością o szczegóły, wiąże się równocześnie z najniższą ceną na rynku. Wybierz odpowiednie do swoich wymagań narzędzia brukarskie, które zmieszczą się w przeznaczonym budżecie. Dokładamy wszelkich starań, aby turf stones and slabs mechanical clamps były tanie i spełniały wymagania wszystkich klientów.

Dostawa produktów z kategorii turf stones and slabs mechanical clamps ze sklepu narzedzia.jazon.pl

Zapewniamy dwa rodziaje przesyłek kurierskich, aby dostarczyć turf stones and slabs mechanical clamps, pod wskazany przez Ciebie adres:

  • DPD - paczki do 30 kg,
  • RABEN - przesyłki o wadze ponad 30 kg oraz o niestandardowych gabarytach, lub transport dedykowany.

W przypadku, gdy chcesz odebrać swoje turf stones and slabs mechanical clamps osobiście, zachęcamy do wyboru opcji odbioru osobistego w siedzibie producenta JAZON Sp z o.o., ul. Wysockiego 164 A, 15-167 Białystok pn-pt: 8.00-16.00

Zwroty produktów z kategorii turf stones and slabs mechanical clamps

Zwroty i reklamacje produktów z kategorii turf stones and slabs mechanical clamps rozpatruje Przedsiębiorca, u którego złożono zamówienie na zasadach określonych w Regulaminie na stronie internetowej jazon.com.pl.

Gwarancja produktów z kategorii turf stones and slabs mechanical clamps

Gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy od daty sprzedaży, pod warunkiem wykonania płatnego przeglądu narzędzia brukarskiego, przez serwis Producenta po upływie 12 miesięcy od daty zakupu. Brak pisemnego zgłoszenia przez Nabywcę produktu z kategorii turf stones and slabs mechanical clamps do w/w przeglądu skutkuje skróceniem okresu gwarancji do 12 miesięcy. W okresie gwarancyjnym Nabywcy przysługuje prawo do bezpłatnego usuwania przez Sprzedającego awarii i uszkodzeń powstałych wskutek wad konstrukcyjnych, montażowych i materiałowych.

Naprawy gwarancyjne dokonywane będą w miejscu ich używania chyba, że rodzaj uszkodzenia wymaga naprawy w siedzibie Sprzedającego. Sprzedający zobowiązuje się do usunięcia wad i awarii na swój koszt w możliwie najkrótszym terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty pisemnego zgłoszenia na adres Sprzedającego.

Gwarancja ulega przedłużeniu o okres przestoju i naprawy produktu z kategorii turf stones and slabs mechanical clamps.

Płatność za za produkty z kategorii turf stones and slabs mechanical clamps

W sklepie internetowym jazon.com.pl udostepniamy dwie formy płatności za turf stones and slabs mechanical clamps tj.:

  • przelew tradycyjny,
  • płatność gotówką w przypadku odbioru osobistego w siedzibie producenta.

Kontakt:

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących narzędzi brukarskich, zapraszamy do kontaktu - telefonicznie lub poprzez adres e-mail.

    • handel@jazon.com.pl
    • 85 676 19 77
    • Wysockiego 164A, 15-167 Białystok

Do you want to receive information about our products and services?

Subscribe to our newsletter

icon-shipping

Express shipping

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam

icon-assistance

Technical assistance

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam

icon-quality

High quality

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam

icon-questions

Any questions?

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam